Gebze Plastikçiler Organize Bölge 7. Cadde TR-41400 Gebze / Kocaeli

Aniva Global Hakkında

biz

Hayallerin Peşinde…

Biz girişimci iki kız kardeş döküm sektöründe yoğun mesai harcarken, kendi tasarımımızı yapmayı hayal ederdik.  Bu tutku yıllar içinde edindiğimiz tecrübelerle beraber gerçeğe dönüştü.

Çocukluğumuzda annemizin hamaratlı elleriyle yaptığı tostların tadını asla unutmadık ve hep o tadı aradık. Aynı lezzeti çocuklarımızla paylaşmak istediğimizde, aradığımız özelliklere sahip yani aynı lezzeti sağlıklı haliyle sunan ürünlerin olmadığını gördük.

Tasarladığımız ilk ürünümüz, değişen yaşam tarzlarının ihtiyaçları doğrultusunda
kullanıcının hayatını kolaylaştıran ocak üstü çift taraflı tavalardı.  Daha sonra aynı yaklaşımı tüm toplumlarda ortak kültür olan barbekü kategorisinde de gösterdik, yenilikçi ve özgün tasarımlı barbekülerimizi tüketicilerin beğenisine sunduk.

Toplumların farklı kültürlerle etkileşimi ve paylaşımı arttıkça yemek kültürleri de zenginleşmekte. Biz de tasarladığımız ürünlerde fonksiyonellik ile tasarımı harmanlayarak kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına uygun yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Tasarım hayalle başlar,  çalışmak ve azimle gerçeğe dönüşür. Düşleri olmayanların gerçekleri de olamaz. Bizlerin de hayallerimizle başlayan yolculuğumuz kullanıcılarımızın memnuniyeti ile güçlenerek büyümeye devam ediyor.

Geçmişe baktığınızda en özel anlarınızda hatırladığınız güzel anılarımızın bir parçası olabilmek için….

Hayallerinizi gerçekleştirmeniz dileğiyle…

Konuşma başlat
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?