Gebze Plastikçiler Organize Bölge 7. Cadde TR-41400 Gebze / Kocaeli

Tasarım Ödüllü COSA Barbekü

Aniva Ev Ürünleri, “IF Design Award 2016” ve “RedDot Design Award 2016” yarışmalarına Ürün/Bahçe-Barbekü kategorisinde katılmış ve her iki prestijli uluslararası yarışmada ve yurt içinde tüketicilerin ihtiyaçları ile tasarımın harmanlanarak, katma değer ve rekabetçi üstünlük kazanan ürünlerin değerlendirildiği Good Design Turkey 2017 yarışmasında ürün tasarım ödülü kazanmıştır.

    

İki kız kardeş erkeklerin egemen olduğu döküm gibi zor bir sektörde, mangal/ barbekü alanında kadın gözüyle döküm ürünlerinin tasarım ile nasıl farklı değer bulduğunu ödülleriyle gösteriyorlar. 2014 yılında üretime başlayan Aniva markası, sektöre hareket getiren yenilikçi ve özgün tasarımla birden fazla fonksiyonel faydayı birleştirdiği Cosa Barbecue ürünü ile 2016’da IF Design Award RedDot Product Design ve Good Design ödüllerinin; PRTK Mangal ile de 2014’de Design Turkey ve 2017’de German Design ödüllerinin sahibi olmuştu.

Aniva’nın tüm ürünleri kullanıcıya birden fazla çözümler sunuyor. Cosa BBQ’nun üst gövdesi açık pozisyona getirildiğinde, özel tasarlanan tahta servis tablasının yerleştirilmesi ile barbekü yapan kişiye kolaylık sağlarken, kapalı pozisyonda dilerseniz pizza veya güveç pişirebilir, dilerseniz serin yaz akşamlarında barbekü ateşi sonrası ısınabilir, közde pişmiş Türk kahvesiyle keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Aniva’nın premium ürün olarak sunduğu BBQ kültürünün yeni temsilcisi COSA BBQ’yü evinizde dekoratif şömine olarak kullanabileceğiniz gibi, bahçenizde ve terasınızda BBQ, Firepit olarak da kullanabilirsiniz. Şık tasarımı sayesinde evinizde samimi, sıcacık ve romantik atmosfer yaratabilirsiniz.

COSA BBQ, alüminyum döküm gövdesi, dış ortama uygun tahta ve uzun/kısa metal ayak seçenekleri ile paslanmadan uzun yıllar size barbekü keyfi yaşatır. Şık tasarımıyla mobilyalarınızı tamamlayacak Aniva Cosa BBQ unutulmaz akşamlara imzasını atıyor.